Poisťovňa YOUPLUS prekonala hranicu prvých 10.000 nových uzatvorených poistných zmlúv - YOUPLUS

Poisťovňa YOUPLUS prekonala hranicu prvých 10.000 nových uzatvorených poistných zmlúv

15. 2. 2021

Poisťovni YOUPLUS sa v prvej polovici februára podarilo prekonať magické číslo prvých 10.000 nových uzatvorených poistných zmlúv. Rizikové životné poistenie „4U – FOR YOU“ je na českom trhu v ponuke od júna 2019 a slovenský trh sa pripojil vo februári 2020.

Počet nových uzatvorených zmlúv Rizikového životného poistenia „4U“ presiahol od zahájenia predaja hranicu 10.000 kusov. Počet klientov, teda poistených osôb, je ešte väčš ako 15.000. Je to z toho dôvodu, že na jednej zmluve je možné poistiť až 10 klientov súčasne.

Nové uzatvorené zmluvy tak v Čechách ako aj na Slovensku doplnili portfólio takmer 46.000 zmlúv poisťovne Basler, ktoré bolo zo strany YOUPLUS oficiálne prevzaté v decembri 2019.

Z presiahnutia tohto pomyselného miľníka máme veľkú radosť. Aj napriek mimoriadnej situácii okolo ochorenia Covid-19 bol pre nás rok 2020 prvým rokom plnej prevádzky a tiež rokom kontinuálneho rastu, ktorý vnímame ako potvrdenie dôvery zo strany našich klientov ako aj všetkých obchodných partnerov,“ hovorí Ľubor Vrlák, CEO YOUPLUS CZ/SK. „Myslíme si, že v dosahovaní cieľov nám rozhodne pomáha naša stratégia bezpapierového a plne digitalizovaného uzatvárania a kompletnej správy zmlúv. To bola naša hlavná nosná myšlienka už pri štarte v roku 2019 a počas pandémie sme potom z tejto výhody ťažili. Čas veľmi rýchlo ukázal, že ide o budúcnosť celého poisťovacieho trhu, ktorú budeme aj naďalej podporovať a rozvíjať,” dodáva Ľubor Vrlák.