O YOUPLUS - YOUPLUS

YOUPLUS Životná poisťovňa bez nepríjemných prekvapení

Životná poisťovňa YOUPLUS v sebe spája evolučné riešenia, moderné technológie a bezpapierové uzatváranie poistenia.

icon dobre vedet - YOUPLUS - YOUPLUS

Jednoduché, zrozumiteľné otázky v zdravotnom dotazníku. Najlepšie ceny za vyššie poistné sumy v porovnaní s inými spoločnosťami. Vysoká spokojnosť 🙂

Štefan K., klient

lubor vrlak - YOUPLUS - YOUPLUS

Ľubor Vrlák

Chief Executive Officer
YOUPLUS CZ/SK

V centre nášho záujmu je klient

„Poskytovať ľuďom životné poistenie znamená dávať im prísľub, že pri nich budeme stáť vtedy, keď to budú najviac potrebovať. Zabezpečiť človeka, alebo jeho blízkych v prípade nepredvídateľnej udalosti je zodpovednou úlohou. Plne si to uvedomujeme, a preto je zodpovednosť jednou z našich kľúčových hodnôt.

Uvedomujeme si, že v životnom poistení nie je priestor na prekvapenia. Klienti potrebujú istotu, že v prípade poistnej udalosti naplníme do bodky podmienky, ktoré sme si vzájomne dohodli. Chceme, aby klient presne vedel, ako v danej situácii zareagujeme a čo od neho potrebujeme. Proste chceme byť predvídateľní. Preto kladieme veľký dôraz na transparentnosť a zrozumiteľnosť komunikácie, aby sme tak minimalizovali možné nedorozumenia v budúcnosti.

Poistenie je dlhodobo považované za konzervatívny sektor. My sme presvedčení, že neexistuje dôvod, prečo by sa mu mali moderné trendy vyhýbať.

Vytýčili sme si za cieľ neustále prinášať niečo nové a prispievať tak k evolúcii poistného sektora. Chceme byť schopní plniť neustále sa vyvíjajúce potreby našich klientov a prinášať im pridanú hodnotu.

Naša obchodná stratégia je postavená na spolupráci s obchodnými partnermi. Veríme, že sú schopní prepojiť potreby klienta s nami poskytovanými službami, identifikovať požiadavky a potreby a správne nastaviť parametre poistenia.

Mohlo sa zdať, že poistenie je predovšetkým o číslach. My sme presvedčení, že je predovšetkým o ľuďoch. My v YOUPLUS dávame do popredia práve tento rozmer. V centre nášho záujmu je klient a YOUPLUS tvoria ľudia, ktorým záleží na tom, aby svojou prácou prispeli k jeho spokojnosti.“

Ľubor Vrlák

Chief Executive Officer
YOUPLUS CZ/SK

Filip Bartoš

Chief Distribution and Marketing Officer
YOUPLUS CZ/SK

Jana Rodová

Head of product and process management
YOUPLUS CZ/SK

David Poes

Chief Life and Investment Officer
YOUPLUS CZ/SK

bpc logo - YOUPLUS - YOUPLUS

Best Partner Concept

Životná poisťovňa YOUPLUS je na našom trhu jedinečná. Spájame v sebe to najlepšie z trhu: evolučné riešenia, moderné technológie a bezpapierové uzatváranie poistenia. Aj preto sme ten najlepší partner pre vás.

icon bpc 01 - YOUPLUS - YOUPLUS

Na čom sa dohodneme, to platí

Jednáme s vami bez nepríjemných prekvapení. Transparentne, načas a bez háčikov či výhovoriek.

icon bpc 03 - YOUPLUS - YOUPLUS

Komunikujeme zrozumiteľne a jasne

Rozumieme poisteniu aj svojim klientom. V našom životnom poistení preto nenájdete žiadne nezrozumiteľné zbytočnosti.

icon bpc 02 - YOUPLUS - YOUPLUS

Žiadne malé písmená pod čiarou

Výluky zo životného poistenia nezatajujeme. Zvýrazňujeme ich. S YOUPLUS presne viete, čo dostanete.

icon bpc 04 - YOUPLUS - YOUPLUS

Sme 100 % digitálna poisťovňa

Šetríme váš čas aj životné prostredie. Všetka komunikácia s nami prebieha digitálne, bezpapierovo.

Recenzie zverejnené na tejto stránke boli vybrané z recenzií našich individuálne oslovených obchodných partnerov a klientov.

YOUPLUS + YOU

kariera pozice - YOUPLUS - YOUPLUS

Senior Financial Insurance Controller

YOUPLUS rozširuje tím a hľadá Senior Financial Insurance Controllera! Ste to vy?

Místo práceMiesto práceBratislava
Pracovní nabídka popisO ponuke✔️sme motivovaný a perspektívny tím controllingu ✔️podporujeme manažment pri dosahovaní jeho cieľov prostredníctvom analýz založených na faktoch ✔️ako súčasť Corporate Center so sídlom na Slovensku, v Česku, Švajčiarsku a Lichtenštajnsku ponúkame jedinečné medzinárodné skúsenosti ✔️ak je pre vás jednoduchosť, automatizácia a inovácie v strategickom kontexte rovnako dôležitá ako pre nás, potom je to pre vás ďalšia profesionálna výzva.  
Druh pracovního poměruDruh pracovného pomeruPlný úvazek