Agenti - YOUPLUS

Uzatvorte si životné poistenie s najlepšími

Správny finančný agent vám pomôže zorientovať sa v životnom poistení a pomôže vám s jeho nastavením. Pomôžeme vám vybrať toho najlepšieho a nič vás neprekvapí!

icon dobre vedet - YOUPLUS - YOUPLUS

Mali sme hradené už tri poistné udalosti, úrazy u našich detí. Doteraz maximálna spokojnosť. Žiadosť bola vždy rýchlo vybavená a peniaze na účte do dvoch pracovných dní. Ďakujeme.

Michaela a Juraj H., klienti

Životné poistenie 4U od YOUPLUS je možné uzatvoriť výhradne prostredníctvom samostatných finančných agentov. Úlohou finančného poradcu je zistiť všetky podstatné informácie o každom klientovi tak, aby mohol posúdiť jeho životnú situáciu a nastaviť jeho životné poistenie pre celkovú spokojnosť klienta. Tiež rád zodpovie všetky vaše otázky.

Vyberte si svojho samostatného finančného agenta z našich profesionálnych zmluvných partnerov!

AFinance s.r.o.

Severna 19, 974 01 Banska Bystrica

Alfa Life s.r.o.

Radlinského 6, 949 01 Nitra

Broker Consulting, a.s.

Tower 115, Pribinova 4195/25, 811 09 Bratislava
Web: bcas.sk
E-mail: info@bcas.sk

Brokeria, a.s.

Einsteinova ulica 11/3677, 851 01 Bratislava

FinCo Services

Tower 115, Pribinova 4195/25, 811 09 Bratislava

FinGO.sk

Vajnorská 100/B, 831 04 Bratislava

FINPO MB s.r.o.

Zábranie 204/68, Hlohovec

Finportal, a.s.

Pribinova 4, 811 09 Bratislava

G-synergy

Dobrohošť 482, 930 31 Dobrohošť

Medical&Financial Consulting, s.r.o.

Šustekova 51, 851 04 Bratislava
E-mail: mail@mfc.sk

NFA Group

Nám. Matice slovenskej 8, 965 01 Žiar nad Hronom, P.O. Box 55

NRF, s.r.o. NRF SK

K. Sidora 727/29, 034 01 Ružomberok
E-mail: info@nrf.sk

Člen:

insurevolution logo - YOUPLUS - YOUPLUS
slaspo logo - YOUPLUS - YOUPLUS

Naši hlavní partneri

deloitte logo 1 - YOUPLUS - YOUPLUS
logo aasseco central europe web - YOUPLUS - YOUPLUS

Často kladené otázky

icon dobre vedet - YOUPLUS - YOUPLUS

Je konzultácia s finančným agentom spoplatnená?

Konzultácia s finančným agentom je nezáväzná a úplne zadarmo. Môže vám pomôcť zorientovať sa vo svete financií.

Ako si mám vybrať finančného agenta?

Preferencie výberu finančného agenta sú individuálne. Poisťovňa YOUPLUS ponúka svoj produkt a služby výlučne prostredníctvom renomovaných finančných agentov, ktorí absolvovali produktové školenia a poznajú náš produkt rizikového životného poistenia. Tieto spoločnosti sú povinné dodržiavať zákony a nariadenia vydané štátom a Národnou bankou Slovenska, ktorá dohliada nad poisťovníctvom a sprostredkovaním poistenia. K výberu konkrétneho agenta môžete využiť aj referencie od vašich blízkych, priateľov, prípadne kolegov v práci.

Ako mám kontaktovať finančného agenta, ak chcem uzatvoriť životné poistenie?

Pre tento účel sme pre vás pripravili túto sekciu, kde si môžete nájsť našich zmluvných finančných agentov aj s kontaktnými údajmi. Vhodnou formou je zaslanie e-mailu s vašimi kontaktnými údajmi (telefón a mesto, kde žijete) a stručným popisom vašich požiadaviek. Finančný agent následne vyberie vhodného spolupracovníka, ktorý vás bude kontaktovať pre dohodnutie stretnutia.

Aké dokumenty si mám pripraviť na stretnutie s finančným agentom?

Najlepšie je dohodnúť sa priamo s finančným agentom, s ktorým plánujete stretnutie. Aby Vaše nové životné poistenie zodpovedalo Vašej aktuálnej finančnej situácii a potrebám, je dobré urobiť prípravu týkajúcu sa rodinných príjmov, výdavkov a záväzkov. Viete napríklad, aký je Váš aktuálny hrubý príjem? Koľko mesačne ako rodina utrácate? Akú splatnosť majú Vaše úvery? Aké sú Vaše aktuálne dlžné súmy? Prípadne už máte nejakú životnú poistku? V tomto všetkom si urobte prehľad a následne sa dohodnite s finančným agentom, čo všetko si so sebou prinesiete na stretnutie. Majte na pamäti, že jedine na základe kvalitných vstupných dát vznikne riešenie šité na mieru priamo vám.

Môžem osloviť viac finančných agentov? Dostanem rôzne ponuky?

Samozrejme môžete osloviť viac finančných agentov, rovnako ako môžete napríklad osloviť viac doktorov v prípade, že Vás trápi nejaký zdravotný problém. Avšak myslíme si, že najlepšou cestou je vybrať si kvalitného poradcu hneď na začiatku a od neho si nechať vypracovať podrobnú analýzu a ponuku riešení.

Ako prebieha uzatvorenie poistnej zmluvy?

Uzatvorenie poistnej zmluvy s YOUPLUS je veľmi jednoduché a navyše bezpapierové. Poradca Vám pripraví modeláciu Vašej novej životnej poistky a po jej odsúhlasení samotný návrh zmluvy uzatvoríte. Všetky vstupné informácie, vrátane zdravotného dotazníka a následných podpisov spolu sprocesujete online na počítači. Pretože poisťovňa YOUPLUS je úplne digitálna, bezpapierová a rýchla, zhruba 60 % zmlúv je akceptovaných ihneď po podpise návrhu poistnej zmluvy, a to v priebehu niekoľkých sekúnd. Ostatné zmluvy sú schvalované manuálne (väčšinou v prípade, že zdravotný dotazník vyžaduje nejaké doplnenie, upresnenie, či len „ľudské oko“). O schválení Vašej zmluvy Vás následne informujeme e-mailom.